Oryginalne pierścionki

W naszej ofercie znajdziesz ponadczasowe i oryginalne pierścionki dla kobiet i mężczyzn. Biżuteria KOhay’ powstaje w duchu inkluzywności, bez podziału na płeć. Skierowana jest do osób, które cenią sobie niepowtarzalne, z zarazem proste wzory.

Oryginalne pierścionki, które podkreślą Twój styl

Lubisz biżuterię, która przyciąga wzrok? Minimalistyczne pierścionki od KOhay’ inspirowane są stylem dekoracyjnym, dlatego różnią się wyglądem i formą od popularnym modeli. Tworzymy biżuterię z pasją i radością, chcemy dzielić się nią ze światem. Nasze wzory są unikalne i zaskakujące, różnią się od modeli, które można znaleźć w popularnych salonach jubilerskich. Wybierając nasze produkty, stawiasz na niebanalne połączenia i indywidualizm.

Jak wybrać pierścionek? Wzory na każdą okazję

KOhay’ oferuje różne wzory pierścionków – od prostych, geometrycznych form, po bardziej skomplikowane, zdobione naturalnymi kamieniami. W zależności od swoich preferencji możesz zdecydować się na jeden konkretny wzór lub połączyć kilka, pozornie niepasujących do siebie. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia, twórz nowe, niebanalne zestawy i pokaż się światu!

Biżuteria KOhay – polska produkcja, nietypowe wzornictwo

Polska biżuteria KOhay’ powstaje dla każdego, bez względu na płeć. Nasze pierścionki oryginalne łączą się z pozostałymi elementami – kolczykami, bransoletkami czy broszkami. Tworzymy produkty przy użyciu tradycyjnych technik jubilerskich, wykorzystując materiały odlewnicze i kamienie naturalne ze szlifierni w Polsce. Korzystamy z tradycyjnych technik jubilerskich, a znaczna część procesu wykonywana jest ręcznie. Dlatego nasze wyroby mogą nieznacznie różnić się od siebie. Są jednak dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i stworzone z największą starannością.

Podkreślaj swój styl i wydobądź wewnętrzną moc. KOhay’ i baw się życiem!

 

 

sygnet got color

330 zł

Awangardowa odmiana klasycznego sygnetu.

Stworzona
by dawać radość

W ofercie marki Kohay’ możesz znaleźć ponadczasowe pierścionki oryginalne. Dzięki nim możesz dopełnić stylizację na każdą okazję. Wszystkie modele naszych pierścionków są opracowywane ręcznie z zastosowaniem tradycyjnych technik jubilerskiego rzemiosła.

Darmowa wysyłka

Dla klientów z Polski do zamówień od 400 PLN

Najwyższa jakość

Każdy element naszej kolekcji jest tworzony z dbałością o detale.

Potrzebujesz pomocy?

Odpowiemy na Twoje pytania.

pozostałe kategorie

Skomponuj zestaw