Pierścionki

Minimalistyczne pierścionki to ciekawy pomysł na prezent i ozdoba o specyficznej symbolice. Już w starożytnej Grecji i Rzymie noszono pierścienie, by podkreślić swój status społeczny, witalność i siłę. Obecnie biżuteria spełnia głównie funkcję ozdobną, a ciekawe formy podkreślają indywidualny styl.

Najpiękniejsze pierścionki do każdej stylizacji

Kohay’ to polska biżuteria tworzona z pasją dla wszystkich, którzy przywiązują wagę do detali. Pierścionki minimalistyczne oraz kolczyki i bransolety wykonujemy przy użyciu tradycyjnych technik jubilerskich. Co sprawia, że są wyjątkowe? Unikatowa forma, oryginalne zdobnictwo, inspiracje zaczerpnięte ze stylu dekoracyjnego i teatralnego. Jeśli kochasz kolor i proste formy w naszej ofercie znajdziesz eleganckie pierścionki, które dopasujesz do specjalnych okazji, jak również codziennych stylizacji.

Biżuteria ponad podziałami od polskiej projektantki

Nasza biżuteria jest w pełni produkowana w Polsce według projektów Katarzyny Ostańskiej – projektantki marki. Pierścionki i sygnety marki Kohay’ tworzone są ponad podziałami, w duchu inkluzywności. Minimalistyczny złoty pierścionek SI to doskonały przykład szlachetnej prostoty formy i ponadczasowej elegancji. Nasze modele pierścionków doskonale prezentują się pojedynczo i w połączeniu z innymi wzorami. Możesz też uzupełnić stylizację o pasujące kolczyki minimalistyczne, bransoletę czy broszkę.

Odnajdź swoją moc

Pierścionek złoty minimalistyczny może podkreślić Twój indywidualny styl i sprawić, że poczujesz się pewniej. Biżuteria to nie tylko część garderoby. Idealnie dopasowana poprawia nastrój i wzmacnia poczucie własnej wartości. Srebrne i złote pierścionki minimalistyczne z naturalnymi kamieniami dodają energii, co wykorzystywali już nasi przodkowie. Wierzyli, że minerały takie jak agat czy onyks oddziałują na samopoczucie i zdrowie.

Biżuteria Kohay’ zaskoczy Cię różnorodnością wzorów i kształtów. W naszej ofercie znajdują się złote minimalistyczne pierścionki, bransoletki minimalistyczne i kolczyki, spinki do makietów. Znajdź swój wymarzony pierścionek lub stwórz oryginalny zestaw. Kohay’ i ciesz się życiem!

 

Sprawdź również:

sygnet got color

330 zł

Awangardowa odmiana klasycznego sygnetu.

Stworzona
by dawać radość

W ofercie marki Kohay’ możesz znaleźć ponadczasowe projekty sygnetów z kolorowymi wariantami kamieni, a także oryginalne, minimalistyczne w formie pierścionki/obiekty. Klasyczne płaskie koło jest inspiracją do projektu przestrzennego pierścionka SUN, a innym razem jak w kolekcji Simple inspiracją jest dziecięca wycinanka. Możesz eksperymentować zestawiając klasyczną formę obrączki z wielobarwnym sygnetem, a dzięki temu stworzyć stylizację na każda okazję.

Darmowa wysyłka

Dla klientów z Polski do zamówień od 400 PLN

Najwyższa jakość

Każdy element naszej kolekcji jest tworzony z dbałością o detale.

Potrzebujesz pomocy?

Odpowiemy na Twoje pytania.

pozostałe kategorie

Skomponuj zestaw