Pierścionki z mosiądzu

Eleganckie i szykowne, a równocześnie proste i minimalistyczne – pierścionki z mosiądzu od KOhay’ to wyjątkowa i trwała biżuteria pasująca na wiele okazji. Tworzone z miłością i pasją pierścionki zaskoczą Cię oryginalnością form i wzorów. Sprawdź, który najlepiej do Ciebie pasuje.

Pierścionki z mosiądzu – wyjątkowy produkt

Najbardziej popularnym materiałem odlewniczym, tuż obok srebra i złota jest mosiądz. To stop miedzi i cynku, który charakteryzuje się odpornością na korozję i plastycznością. Co ważne, nie uczula, dlatego może być noszony w formie biżuterii przez osoby uczulone na nikiel. Pierścionek z mosiądzu marki KOhay’ to produkt złocony 24 karatowym złotem, co dodatkowo podnosi jego wartość i walory estetyczne. Nasze pierścionki zdobione są naturalnymi kamieniami takimi jak agat, onyks czy koral. Kamienie szlifowane są w Polsce, podobnie jak materiały odlewnicze – te również mają rodzime pochodzenie.

Jak dbać o pierścionki z mosiądzu?

Nasza biżuteria tworzona jest z zastosowaniem tradycyjnych technik jubilerskich, z dbałością o każdy szczegół. Aby jak najdłużej cieszyć się blaskiem i gładkim szlifem pamiętaj, aby należycie o nią dbać. Nie zakładaj pierścionka z mosiądzu podczas wykonywania codziennych prac domowych. Unikaj kontaktu z detergentami czy kosmetykami, które mogą wejść w reakcję z metalem. Powierzchnie galwaniczne ścierają się podczas użytkowania, jeśli więc nie nosisz pierścionka, schowaj go załączonego woreczka – pozostanie lśniący przez długi czas.

Polska biżuteria KOhay’ to wysokiej klasy, piękne wyroby jubilerskie dla wszystkich, którzy chcą podkreślić indywidualny styl. W naszej ofercie znajdują się pierścionki mosiężne, bransolety, kolczyki, spinki do mankietów, a także broszki i piny. Znajdź swoją wymarzoną biżuterię, postaw na minimalistyczne pierścionki tworzone z pasją! KOhay’ i baw się życiem!

sygnet got color

330 zł

Awangardowa odmiana klasycznego sygnetu.

Stworzona
by dawać radość

W ofercie marki Kohay’ możesz znaleźć ponadczasowe pierścionki z mosiądzu. Dzięki nim możesz dopełnić stylizację na każdą okazję. Wszystkie modele naszych pierścionków są opracowywane ręcznie z zastosowaniem tradycyjnych technik jubilerskiego rzemiosła.

Darmowa wysyłka

Dla klientów z Polski do zamówień od 400 PLN

Najwyższa jakość

Każdy element naszej kolekcji jest tworzony z dbałością o detale.

Potrzebujesz pomocy?

Odpowiemy na Twoje pytania.

pozostałe kategorie

Skomponuj zestaw