Pierścionki artystyczne

Pierścionki artystyczne marki KOhay’ powstają według projektów Katarzyny Ostańskiej – projektantki marki. To idealna propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie indywidualizm. W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe wzory, które powstają w tradycyjny sposób.

Pierścionki artystyczne – efektowna biżuteria na każdą okazję

Artystyczne pierścionki od KOhay’ wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Tworzymy biżuterię, stosując tradycyjne jubilerskie techniki. W naszych projektach wykorzystujemy materiały odlewnicze takie jak mosiądz złocony 24 karatowym złotem. Korzystamy również z naturalnych kamieni, które są szlifowane w Polsce. Większość procesu twórczego przebiega ręcznie, co sprawia, że nasze wyroby nacechowane są indywidualnością – nie ma dwóch identycznych egzemplarzy. W ten sposób powstają wyjątkowe i oryginalne modele, z których stworzysz niebanalną stylizację na każdą okazję.

Małe i duże pierścionki artystyczne

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne wyroby jubilerskie z dodatkiem kamieni naturalnych. Nasze oryginalne pierścionki tworzymy w różnych rozmiarach – znajdziesz większe formy, a także minimalistyczne pierścionki o bardziej subtelnym kształcie. Stawiamy na różnorodność i zaskakujące połączenia.  Bawimy się formą i kolorem, proponujemy nowe, nieoczywiste kompozycje, które idealnie podkreślają osobowość. Nasza biżuteria artystyczna nie jest podzielona ze względu na płeć – możesz wybierać bez zbędnych ograniczeń!

Polska biżuteria marki KOhay’ oprócz pierścionków, proponuje także równie oryginalne kolczyki, bransoletki, spinki do mankietów i broszki. Możesz samodzielnie stworzyć swój własny zestaw i wybrać to, co najlepiej do Ciebie pasuje. Sprawdź pełną ofertę naszych produktów, postaw na jakość i ręczne wykonanie. KOhay’ i baw się życiem!

sygnet got color

330 zł

Awangardowa odmiana klasycznego sygnetu.

Stworzona
by dawać radość

W ofercie marki Kohay’ możesz znaleźć ponadczasowe pierścionki artystyczne. Dzięki nim możesz dopełnić stylizację na każdą okazję. Wszystkie modele naszych pierścionków są opracowywane ręcznie z zastosowaniem tradycyjnych technik jubilerskiego rzemiosła.

Darmowa wysyłka

Dla klientów z Polski do zamówień od 400 PLN

Najwyższa jakość

Każdy element naszej kolekcji jest tworzony z dbałością o detale.

Potrzebujesz pomocy?

Odpowiemy na Twoje pytania.

pozostałe kategorie

Skomponuj zestaw