Pierścionki z kolorowymi kamieniami

Pierścionek z kolorowymi kamieniami ożywi każdą stylizację. Nasza biżuteria to unikalne wzory i połączenia kolorystyczne, dla wszystkich, którzy lubią bawić się formą. Nasze modele są niepowtarzalne, tworzą ciekawe zestawy, które podkreśla styl i charakter.

Pierścionek z kolorowymi kamieniami – nie tylko na specjalne okazje

Czy kolorowe pierścionki można zakładać jedynie na wyjątkowe okazje? Zdecydowanie nie! Nasze minimalistyczne pierścionki zachwycają swoją prostotą i elegancją, a kamienie szlachetne doskonale komponują się ich minimalistyczną formą. Możesz wybierać pośród modeli z dużym oczkiem lub bardziej subtelnym i mniej widocznym. Proponujemy formy wypukłe i płaskie, w zależności od kolekcji. Ze względu na prosty kształt nasze pierścionki pasują również na co dzień – jako subtelna i delikatna ozdoba dłoni.

Wyjątkowy prezent od KOhay’

Chcesz podarować bliskiej osobie prezent, który na długo z nią pozostanie? Nasze pierścionki kolorowe to wspaniały pomysł! W ofercie znajdziesz modele nacechowane indywidualnością, tworzone w duchu inkluzywności. Powstają z myślą o osobach, które lubią wyróżniać się w tłumie, bawić się kolorami i kształtami. Pierścionki idealnie komponują się z pozostałymi elementami biżuterii – kolczykami, bransoletkami czy broszkami. Od Ciebie zależy, co wybierzesz! W naszych projektach wykorzystujemy materiały odlewnicze i kamienie naturalne wyłącznie z polskich szlifierni. Znaczna część procesu wykonywana jest ręcznie, przy użyciu tradycyjnych technik jubilerskich.

Polska biżuteria marki KOhay’ inspirowana jest stylem dekoracyjnym i teatralnym. Znajdziesz u nas unikalne projekty, bez podziału na płeć. Lubimy bawić się kolorem i formami, dlatego możesz tworzyć zupełnie nowe połączenia, tak, aby jak najlepiej odzwierciedlały Twój styl. Wybierając biżuterię KOhay’ wspierasz rodzimą produkcję. Postaw na kolorowe pierścionki, które zostały dopracowane w najmniejszych szczegółach!

sygnet got color

330 zł

Awangardowa odmiana klasycznego sygnetu.

Stworzona
by dawać radość

W ofercie marki Kohay’ możesz znaleźć ponadczasowe kolorowe pierścionki. Dzięki nim możesz dopełnić stylizację na każdą okazję. Wszystkie modele naszych pierścionków są opracowywane ręcznie z zastosowaniem tradycyjnych technik jubilerskiego rzemiosła.

Darmowa wysyłka

Dla klientów z Polski do zamówień od 400 PLN

Najwyższa jakość

Każdy element naszej kolekcji jest tworzony z dbałością o detale.

Potrzebujesz pomocy?

Odpowiemy na Twoje pytania.

pozostałe kategorie

Skomponuj zestaw