Pierścionki z kamieniami naturalnymi

Interesuje Cię oryginalna biżuteria? W naszym sklepie znajdziesz pierścionki z naturalnymi kamieniami wykonane z największą dbałością o każdy szczegół. Nasze małe dzieła sztuki powstają w dużej mierze ręcznie, z zastosowaniem tradycyjnych technik jubilerskich. Dbamy, aby zachwycały formą i kolorem.

Pierścionki z naturalnymi kamieniami od KOhay’ – minimalizm i proste formy

Kochamy nowoczesne i oryginalne wzory, dlatego chcemy, by nasza biżuteria w pełni to odzwierciedlała. Nasze minimalistyczne pierścionki są inspirowane stylem dekoracyjnym i teatralnym, łączą w sobie prostotę i minimalizm, ze szlachetnością i elegancją. Pasują do codziennych stylizacji, jako ozdoba, która nie jest krzykliwa, za to wyróżnia się pośród innych dodatków. Pierścionki z naturalnymi kamieniami od KOhay’ bez problemu dopasujesz również do wieczorowych kreacji. Mogą być głównym elementem ozdobnym, lub komponować się z resztą biżuterii.

Wyjątkowe pierścionki z przesłaniem – moc naturalnych kamieni

Biżuteria z kamieniami naturalnymi może mieć szczególne znaczenie. Minerałom przypisywane są właściwości lecznicze, znana powszechnie jest ich symbolika. Wybierając biżuterię z dodatkiem naturalnych kamieni, możesz wspierać swoje osobiste cele. Pierścień z naturalnymi kamieniami doda Ci pewności siebie i podkreśli Twoją indywidualność. W naszej biżuterii używamy wyłącznie minerałów z polskich szlifierni, a każdy egzemplarz jest wyjątkowy, tak jak powstały w naturze kamień. Nasza biżuteria powstaje w Polsce, według indywidualnych projektów Katarzyny Ostańskiej.

Polska biżuteria KOhay’ to nie tylko pierścionki, ale również kolczyki, bransolety, broszki i spinki do mankietów. Tworzymy w duchu inkluzywności, bez podziału na płeć, bez sztywnych reguł i podziałów. Pierścionki z naturalnymi kamieniami pasują do pozostałych elementów biżuterii, możesz więc tworzyć oryginalne zestawy na każdą okazję. KOhay’ i ciesz się życiem!

sygnet got color

330 zł

Awangardowa odmiana klasycznego sygnetu.

Stworzona
by dawać radość

W ofercie marki Kohay’ możesz znaleźć ponadczasowe pierścionki z kamieniami naturalnymi. Dzięki nim możesz dopełnić stylizację na każdą okazję. Wszystkie modele naszych pierścionków są opracowywane ręcznie z zastosowaniem tradycyjnych technik jubilerskiego rzemiosła.

Darmowa wysyłka

Dla klientów z Polski do zamówień od 400 PLN

Najwyższa jakość

Każdy element naszej kolekcji jest tworzony z dbałością o detale.

Potrzebujesz pomocy?

Odpowiemy na Twoje pytania.

pozostałe kategorie

Skomponuj zestaw